softwarová řešení pro osobní dopravu

Volba jazyka

Objednávka

Počet produktů, přihlášení

Objednávka - počty produktů, přihlášení

Objednávané produkty

Objednávka pro období platnosti 2019.

Produkt Počet Cena **
175,00 Kč
1 725,00 Kč

** Aktuální sleva 50%.

Platnost grafikonu veřejné dopravy pro období platnosti 2019 (a tedy i platnost licence pro uvedené období platnosti) bylo stanoveno na interval od 9.12.2018 do 14.12.2019.

Upozornění

Vzhledem k probíhajícímu sběru dat pro období platnosti 2019 ještě nejsou tato data zveřejněna a není tedy ani dostupná možnost stáhnutí instalačního balíku. Ten bude zveřejněn nejdříve koncem listopadu.

Registrace

Jestliže jste registrovaným uživatelem, zadejte Vaše přihlašovací údaje. Údaje Vaší adresy pak budou předvyplněny údaji z Vaší poslední objednávky.

Nejste-li doposud registrovaným uživatelem, ponechte prosím obě pole prázdná. V následujících krocích budete mít možnost si registraci zvolit.

Jestliže jste registrovaným uživatelem, ale zapomněli jste přihlašovací údaje, zašleme Vám je e-mailem (zasílání provádíme ručně, takže mějte, prosím, trpělivost).

Pole označená znakem * (hvězdička) jsou povinná, není-li uvedeno jinak.

Všechny výše uvedené ceny jsou včetně DPH.

Návod k vyplnění objednávky

Proces objednávky probíhá v několika krocích:

  1. výběr počtu produktů, případné zadání přihlašovacích údajů,
  2. kontrola/zadání fakturační adresy,
  3. kontrola/zadání doručovací adresy (bylo-li požadováno odeslání na jinou adresu),
  4. zadání registračních údajů,
  5. rekapitulace celé objednávky a odeslání objednávky,
  6. potvrzení objednávky.

Objednávané produkty

Do jednotlivých políček vyplňte požadovaný počet produktů nebo zatrhněte přepínač licence pro produkt Smartřády.

V případě, že zatrhnete přepínač pro objednání produktu Smartřády, je třeba navíc vyplnit i položku Hardwarové číslo. Hardwarové číslo je řetězec, který zobrazí aplikace Smartřády ve správci licencí při pokusu o přidání nové licence. Stáhněte si aplikaci Smartřády, nainstalujte ji a po jejím spuštění získáte hardwarové číslo ve Správci licencí (dostupné z hlavní nabídky aplikace). Aktivační klíč Vám bude zaslán na zadanou e-mailovou adresu až po uhrazení platby za objednávku.

Registrace

Pokud jste u nás registrováni (již jste v minulosti naše produkty zakoupili), vyplňte Vaše přihlašovací jméno a heslo. V dalších krocích objednávky pak dojde k automatickému předvyplnění polí fakturačních údajů a doručovací adresy (v případě, že je odlišná od fakturační). Pokud si přihlašovací údaje nepamatujete, můžete nás požádat o jejich zaslání e-mailem.

Pokud u nás nakupujete poprvé, ponechte obě pole prázdná. Přihlašovací jméno a heslo si budete moci zvolit v závěrečné fázi objednávky.

Naši partneři České dráhy iDnes Dopravní podnik hlavního města Prahy Dopravní podnik města Brna